Talen

Verslag 16 e Bit 35 + / Sport Europe toernooi zondag 10 september 2017

Het was deze aflevering ook weer gelukt om poule 1 gevuld te krijgen met sterke landelijke deelnemers en echte veteranen zoals  ,Michel Laroo , Francois de Leeuwe   en Viking  Reginald Kraaijenbrink naast young 35 plusser en favoriet Dicky de Jong van SKF.      Yorick Schurink,  Remon Langius en 20 minner Nino Stormink   kregen als jongere  BIT.NLspelers   een wild card. Zij streden met elkaar in een achtkamp om de ereplaatsen. Er viel van  mooie aanvallend en verdedigend spel te genieten voor de toeschouwers in een zeer sportieve ambiance.  De onderlinge verschillen bleken klein. In  voorlaatste ronde van de achtkampkamp  wist SKF speler  Dicky  zijn directe belager Yorick met 3-0 te verslaan en eindigde daardoor met 18 punten op de verdiende 1  e plek.
Yorick werd  met 17 punten 2e  en zeer verassend werd  angry young man Nino derde;  hij pakte games tegen zowel Dicky als Yorick met mooi aanvallend spel.  Reginald deed  het een stuk beter dan in 2016 en werd 4e,  Remon Langius won  verrassend van verdediger pur sang  Michel Laroo met formidabel backhand geweld waardoor hij als  5 en Michel als 6 eindigde.   Bert Nab haalde de 7 e plek in dit geweld en de Ned. kampioen Veteranen 2017  Francois Leeuwe had zijn dag niet en werd 8 e.  Voor volgend jaar last hij extra training in verzekerde hij de toernooiorganisatie zodat hij zich dan in poule 1 kan revancheren. 
In poule 2 met  Hoofdklasse en Promotiehoofdklasse spelers  bleken de verrassend sterk opererende verdediger  John Kiele van Alexandria Rotterdam en Nijmegenaar Koert van Rijn de toppers van de dag en. eindigden beiden in deze 8 kamp met 18 punten.   Doordat Koert in de onderlinge wedstrijd de enige was die aanvallend door de defensie van John kon slaan werd hij toch poulewinaar.
3. Vincent Spiering 15 pnt, 4. Bas Simons 14 pnt 5. Johan Woudstra 12 pnt  6.  Sander Wurms  10 pnt 7. Remco Bosch 7 pnt 8 Michel van Osenbruggen 5 pnt 
Verdeeld naar nivo werd  er daarnaast in nog zes  poules op nivo 1/ 2e klasse tot en met 6 e klas/ recreant  gespeeld  waarbij vanaf poule 3  er veel deelnemers waren  die de 55 jaar ruim gepasseerd  zijn  maar aantoonden dat tafeltennis een sport is die je erg  lang op goed niveau kan volhouden.  
In poule 3 met phk 1e / 2e klas  waren de onderlinge krachtsverschillen ook klein waarbij iedereen elkaar  punten afpakte.  Door een nipt  2-2 gelijkspel  in de laatste ronde van  Rene van Dijk  op tournooi regelaar Jan Mostert eindigde  hij met 16  punten als 1e  voor  Toon Manders,   Jan Mostert  en Andre Fikkers met 14 punten.  Bij narekenen van de onderlinge uitslagen werd Jan  2,  Andre 3 en  Toon  4.
5. Daniel Hoek 13 pnt, 6 Moreno Bongers 12 pnt, 7 Bao Nguen 11 pnt 8  Roberte Orie 10 pnt 
In poule 4  bewees Albert Huizinga dat hij als geroutineerd verdediger niet te onderschatten is.  Ondanks zijn enige verliespartij tegen de onorthodox spelende Liang Chu Wang eindigde hij als 1e met 16 punten in deze negenkamp. De onderlinge verschillen bleken ook hier klein waardoor deze poule bijna tot voorbij de prijsuitreiking moest doorspelen. Helaas moest good old  Ivo Olthof halverwege  geblesseerd de strijd staken.  3 Mario Lenting 12 pnt, 4.  Hans Speek 11 pnt, 5 Safa Feazi 10 pnt, 6 Peiro Korse 7 pnt 7. Walter Brocheler 7 pnt 8 Esther vd Linden 7 pnt 9 Ivo Olthof na opgave
Poule 5  Niveau 2 3e klas. Hoewel in ranking wat teruggevallen bewees Mathieu Verdeyen de weg omhoog weer ontdekt te hebben en finishte hij met 18 punten als 1e met een minimale voorsprong op Fred van Elderen met 17 punten die echter als enige won van Mathieu.  Routinier Wim Bloemer eindigede als nr  3 met 16 pnt. 4. Tom Dikhoff 14 pnt, 5 Hans Hofman 13 pnt, 6 Andre Lignos 12 pnt, 7 Fred Geyten 8 pnt, 8 John derksen 6 pnt 9 Harm rekers 3 pnt
In poule 6: 3e klas nivo   ook weer een klein  onder krachtverschil waarbij Joop van Osch  dankzij zijn overwinning op 1e geplaatste Robert Huijbregs  uiteindelijk met 16 punten op onderling resultaat  deze poule  won.  Dit nipt voor Gerrie Laroo en Frans Smulders   die met 15 pnt resp. 3 en 4 werden op onderling resultaat.  5 .  John van Tilburg 10 pnt.  6. Jos de Munnik 9  pnt 7e Frank Vonk 9 pnt  8.  Fred Buijs 8 pnt 9.  Gerard van de Hoop 8 pnt 10. Alan Cheng 4 punten.

In poule 7  met 4e/ 5e  klas spelers bleken ook de onderlinge verschillen klein.  Enne Wierda eindige samen met clubgenoot uit Amerongen Roan van de Ploeg op 13 punten maar dankzij de winst van Enne in de onderlinge wedstrijd won Enne uiteindelijk toch de poule.  Cheuk Ho, vorig jaar winnaar van poule 8 toonde zijn spelprogressie aan en wed met 12 punten 3e. 4.  Dolly ten Geuzendam 12 pnt 5. Steven Koster 11 pnt, 6 Wim van ooijen 11 pnt, 7 Arie Soudad 7 pnt 8 Rob Ayal 5 pnt en 9 na opgave Stefan Vogd.
Poule 8 :  6 e kl en recreanten niveau  kende een verrassende ontknoping.   Jimmy Pho stond na 8 ronden fier aan de kop doordat hij tot dat moment alles won.   In de laatste partij bleek de TTV BIT.NL huiskok Xander Je en eigenaar van Tapasia Ede te sterk en won met 3-0.  Hierdoor haalden zij beide 19 punten maar door de winst van Xander op Jimmy in won Xander toch de poule.   Els Buitenhuis bleel de sterkste dame in de poule en werd met 15 pnt 3e. 4. Rob de Pater 13 pnt, 5 Gerrit Buitenhuis 11 pnt 6. Harrie Bontenbal 6 pnt. 7 Leida Lok 7 pnt, 8 Paula Bongers 8 punten 9. Anne Tjallema 3 pnt
Direct na de prijsuitreiking door de wedstrijdorganisatoren Wim van Ooijen en Jan Mostert schoven  nog 50 deelnemers aan voor het goed gevulde gevarieerde Chinese buffet en werden de barmedewerkers Rita en Hansd Andeweg nog even in het zonnetje gezet  voor de prettige manier waarop iedereen zijn natje en droogje kreeg. 
Joop van Osch van Etac Els maakte van veel wedstrijden filmopnames die binnenkort op You Tube geplaatst zullen worden.  Hij informeert ons wanneer en deze link zal op de site van TTV BIt.NL dan nog toegevoegd worden
Voor alle deelnemers  was dit toernooi weer een goede voorbereiding op de komende week weer van start gaande competitie.

Winkelwagen

Aantal producten 0
Totaalbedrag € 0,00

Winkelwagen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Klantenservice

Onze klantenservice staat dagelijks voor u klaar tussen 12:00-17:00

tel: 088-00 876 66

e-mail: contact@sporteurope.nl