Talen

Uitslagen 32e Internationale tt-toernooi Lloret de Mar 2019

32e Internationale Tafeltennistoernooi Lloret de Mar 2019
Uitslagen Team toernooi  
   
6e Div   
3e plaats Wap in Ton Cox en Bram Cox
2e plaats  Midstars 2 Alida Huininga en Tamme Beenes
1e plaats Kasteel spelers 4 Dirk  Depever en Guy Denil
   
5e Div   
3e plaats Kozakkenboys 3 Thomas Lemmens en Bert Robberecht
2e plaats  Slagvaardig 3 Wim Holtrigter en Hans Willemsen
1e plaats Combi 3 Zakaria El Haloui en Johan van Sever
   
4e Div   
3e plaats Kasteelspelers 3 Sam Kai  Springael en Bart Van Houdt
2e plaats  Brulboeien Dik Struik en Rob Huizinga
1e plaats The English Couple  Anthea Knight en Colin Dolding
   
3e Div   
3e plaats Midstars 1 Eric Richel en Joel Aiyemekhue
2e plaats  Kasteelspelers 2 Bruno vanderHeyden  en Ronny Derdelinckx
1e plaats Hellevoets Effect1   Jan v d  Velde, Arno Ynzonides en Joyce Janisen
   
2e Div   
3e plaats UTTC Henk Luth en Wouter Kerpershoek
2e plaats  Combi 1  Mark Jansen en Hans Smulders
1e plaats Red Stars Joop Verblakt, Rick Pauwels en Ivo van de Munckhof
   
1e Div   
3e plaats Het Noppenteam Carl Versteden  en Patrick van Heurck
2e plaats  De Teuten 1 John  Mandermakers, Iwan Wijnen en Michel Mentens
1e plaats The Dreamers1 Tom Thijssen en  Desmond Janssen
   
Sportiviteitsprijs: De Teuten  
   
Promotiebokaal: De Kasteelspelers  
   

32e Internationale Tafeltennistoernooi Lloret de Mar 2019
Uitslagen Individueel Toernooi   
    
6e Div    
    
2e plaats  Johan van Sever TTC Tijl (B)  
1e plaats Alida Huininga Midstars (NL)  
    
5e Div    
    
2e plaats  Zakaria El Haloui AFP Antwerpen (B) 
1e plaats Bart van Houdt TTC Lembeek (B)  
    
4e Div    
    
2e plaats  Arno Ynzonides Hellevoets Effect (NL) 
1e plaats Anthea Knight Ross-on-way (GB) 
    
3e Div    
    
2e plaats  Jonas de Koninck TTG Mollem (B)  
1e plaats Erik Richel Midstars (NL)  
    
    
2e Div    
    
2e plaats  Robby Meurisse TTC Lembeek (B)  
1e plaats Dirk Bombeeck Meteor Oudenaerde (B)
    
1e Div    
    
2e plaats  Michel Mentens Lipalet (B)  
1e plaats Tom Thijssen  Red Stars Venray (NL) 
    
    
32e Internationale Tafeltennistoernooi Lloret de Mar 2019
Uitslagen Hardbat Toernooi   
    
6e Div    
    
2e plaats  Tamme Beenes Midstars (NL)  
1e plaats Guy Denil TTC Lembeek (B) 
    
5e Div    
    
2e plaats  Ronny Brouhon Rupel TTC (B)  
1e plaats John Smaling TTV Bergeijk (NL) 
    
4e Div    
    
2e plaats  Ivan Steegmans TTC Paal (B)  
1e plaats Colin Dolding Ross-on-way (GB) 
    
3e Div    
    
2e plaats  Leo van den Wildenberg TTV Geenhoven (NL)
1e plaats Rob de Vries TTV Bergeijk (NL) 
    
    
2e Div    
    
2e plaats  Mark Jansen Tielse TC (NL) 
1e plaats Joop Verblakt Red Stars Venray (NL)
    
1e Div    
    
2e plaats  John Mandemakers TTV Bergeijk (NL) 
1e plaats Rick Pouwels Red Stars Venray (NL)

Winkelwagen

Aantal producten 0
Totaalbedrag € 0,00

Winkelwagen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Klantenservice

Onze klantenservice staat dagelijks voor u klaar tussen 12:00-17:00

tel: 088-00 876 66

e-mail: contact@sporteurope.nl