Talen

Uitslagen 31e Internationale tafeltennistoernooi Lloret de Mar

Uitslagen team toernooi Lloret de Mar 2018

1e Divisie
1e De Sladaatjes (NED)             Desmond Janssen / Tom Thijssen
2e Lipalet (BEL)                          Michel Mentens / Kevin Vervaet
3e Slagvaardig 1 (NED)              Werner Abeleven / Roel van de Steeg

2e Divisie
1e Kozakken Boys (BEL)             Philippe Kozak / Benny Poppe / Jan Hendrickx
2e Brabant Olé (NED)                  Hans van Zoggel / Omar Bahij
3e Kasteelspelers A (BEL)           Bavo Vanderhaeghen / Robby Meurisse / Wim Dresselaers

3e Divisie
1e Kootjes Eetcafé (NED)            Jasper Zoet / Frank van der Velde
2e CDK 1 (NED)                           Dennis Marinus / Roman Kuip
3e TTG Mollem (BEL)                  Jonas de Koninck / Rudy van der Slagmolen

4e Divisie
1e DVO’83 (NED)                         Jasper Olde Agterhuis / Bertil de Haan
2e De teuten 2 (NED)                   Rob de Vries / John Smaling
3e Kasteelspelers 2 (BEL)            Bruno Vanderheyden / Ronny Derdelinckx

5e Divisie
1e Combi 1 (NED)                         Gert-Jan v.d. Meulen / Nick Rombouts
2e Butterfly Women (NED)            Anita Leemans / Gerdy van Oss
3e Amigos para Siempre 1 (NED) Gerard Heussen / Gilbert Dix

6e Divisie
1e BTW Boys (NED)                      Bert v.d. Bighelaar / Ton Gil / Wim Dubach
2e Kozakken Boys 2 (BEL)            Bert Robberecht / Thomas Lemmens
3e Hellevoets Effect 2 (NED)         Gerard de Man / Joost Voogt / Bert Brinkman

7e Divisie
1e TTC Rupel (BEL)                      René Brouhon / Ronny Brouhon
2e Amigos para Siempre 2 (NED) Riet Konst / Marianne van de Laarschot
3e Combi 5 (NED)                         Maurice Cocquyt / Dirk Depever

Uitslagen Individueel toernooi Lloret de Mar 2018

1e Divisie
1e Tom Thijssen (Red Stars Venray-NL)
2e Nico Sentini (TTV Huizen-NL)

2e Divisie
1e Rick Pouwels (Red Stars Venray-NL)
2e Joop Verblakt (Red Stars Venray-NL)


3e Divisie
1e Wim Dresselaers (TTC Lembeek-B)
2e Jonas de Koninck (TTG Mollem-B)

4e Divisie
1e Rob Huizinga (Brulboeien-NL)
2e Benny Poppe (Sokah Hoboken-B)

5e Divisie
1e Nick Rombouts (TTC Rupel-B)
2e Thomas Lemmens (Touch-B)

6e Divisie
1e Dirk Depever (PPK Essenbeek-B)
2e Marianne van de Laarschot (Otio Bunnik-NL)

Uitslagen 4e Open Hardbat toernooi Lloret de Mar 2018

1e Divisie
1e Michel Mentens (TTV Lipalet-B)
2e John Mandemakers (TTV Bergeijk-NL)

2e Divisie
1e Rick Pouwels (Red Stars Venray-NL)
2e Joop Verblakt (Red Stars Venray-NL)

3e Divisie
1e Robby Meurisse (TTC Lembeek-B)
2e René Beckers (Matatec-NL)

4e Divisie
1e Benny Poppe (Sokah Hoboken-B)
2e Hans Willemsen (Slagvaardig-NL)

5e Divisie
1e Nick Rombouts (TTC Rupel-B)
2e Johan van Sever (Tijl TTC-B)

6e Divisie
1e René Brouhon (TTC Rupel-B)
2e Bert van den Bighelaar (Rotac’82-NL)

Sportiviteitsprijs: Johan van Sever (TTC Tijl-B)
Promotiebokaal: Maurice Cocquit (TTV de Meppers-NL)

Winkelwagen

Aantal producten 0
Totaalbedrag € 0,00

Winkelwagen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Klantenservice

Onze klantenservice staat dagelijks voor u klaar tussen 12:00-17:00

tel: 088-00 876 66

e-mail: contact@sporteurope.nl