Talen

Uitslagen 30e Internationale Tafeltennistoernooi Lloret de Mar 2017

Uitslagen team toernooi:


6e divisie 
3e plaats Team Challenge Thierry Germain en Kathy Joos
2e plaats TTK Rupel2         Ronny Brouhon en Rene Brouhon
1e plaats Equipo Unico       Eddy Schutijser en Johan van Sever


5e divisie 
3e plaats Swanners                Antonio Ridderschap en Mercelino Nicolaas
2e plaats TTk Rupel 1             Karl Felix en Nick Rombouts
1e plaats Holle boleThys         Björn en Max Thys

4e divisie 
3e plaats TTG Mollem             Rudy v.d. Slagmolen, Jonas de Koninck en Benoni  Rohatinovici
2e plaats The English Couple Colin Dolding en Anthea Knight
1e plaats Kasteelspelers 2      Bruno v.d. Heyden, Ronny Derdelinckx en Johan Ramon

3e divisie 
3e plaats Teuten 4                  Hans v Zoggel en John Smaling
2e plaats Brulboeien               Jan v.d Velde, Dick Struyck en Rob Huizinga
1e plaats Team Antalya           Dirk Bombeeck en Willy Delattre

2e divisie 
3e plaats Slagvaardig 2           Rene Beckers en Wil Ten Bras
2e plaats UTTC                        Henk Luth en Wouter Kerpershoek
1e plaats De Kasteelspelers 1 Bavo v.d. Haegen, Robby Meurisse en Wim Dresselaers

1e divisie 
3e plaats De Teuten 1              John Mandemakers en Iwan Wijnen
2e plaats Cobi 1                        Michel Mentens en Hilaire Cleppe
1e plaats Slagvaardig 1            Werner Abeleven en Roel v.d. Steeg

Uitslagen Individueel Toernooi  2017

6e divisie
2e plaats  René Brouhon (TTK Rupel - B)
1e plaats  Johan van Sever (Tijl - B)

5e divisie
2e plaats  Jos van Horrik (TTV Geenhoven – NL)
1e plaats  Ronny Brouhon (TTK Rupel – B)

4e divisie
2e plaats  Thierry Germain (Anderlues – B)
1e plaats  Jonas de Koninck (TTG Mollem – B)

3e divisie
2e plaats  Arno Ynzonides (Hellevoets Effect – NL)
1e plaats  Willy Delattre (TTC Madelon – B)

2e divisie
2e plaats  Tim Senders (TTV Bergeijk – NL)
1e plaats  Wouter Kerpershoek (UTTC – NL)

1e divisie
2e plaats  Werner Abeleven (Slagvaardig – NL)
1e plaats  John Mandemakers (TTV Bergeijk – NL)

Uitslagen WUTTO Toernooi

5e divisie
2e plaats  Ronny Brouhon (TTK Rupel – B)
1e plaats  Johan van Sever (Tijl – B)

4e divisie
2e plaats  Karl Felix (TTK Rupel – B)
1e plaats  Anthea Knight (Ross-on-Way TTC – ENG)

3e divisie
2e plaats  Leo v.d. Wildenberg (TTV Geenhoven – NL)
1e plaats  Rob de Vries (TTV Bergeijk – NL)

2e divisie
2e plaats  Robby Meurisse (TTC Sint-Veroon Lembeek – B)
1e plaats  Jos van Eeghem (TTV Hoensbroek – NL)

1e divisie
2e plaats  John Mandemakers (TTV Bergeijk – NL)
1e plaats  Michel Mentens (TTV Lipalet – B)

De sportiviteitsprijs is dit jaar gegaan naar Jasper Zoet en Mark van Klink (Kootjes eetcafé/De Treffers)
De promotiebokaal is gewonnen door TTV de Teuten.

Winkelwagen

Aantal producten 0
Totaalbedrag € 0,00

Winkelwagen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Klantenservice

Onze klantenservice staat dagelijks voor u klaar tussen 12:00-17:00

tel: 088-00 876 66

e-mail: contact@sporteurope.nl