Talen

U bevindt zich hier:  Home|Lloret de Mar

Lloret de Mar

Disnierats wint in Lloret de Mar.
Het team Disnierats 1 heeft in de hoogste klasse het 25-jarig jubileum toernooi in Lloret de Mar gewonnen. Marco van Elferen en Mark Bek versloegen in een spannende finale het team van Taverbo/Irene, Joost van Mier en Marlotte Staps, met 3-2. Na winst van Mark Bek op Joost van Mier verloor Marco van Elferen van Marlotte Staps en ook het dubbelspel was voor Taverbo/Irene. Marco van Elferen won daarna van Joost van Mier 2-2. Mark Bek maakte het beslissende punt tegen Marlotte Staps.
Hieronder alle uitslagen.

Teamtoernooi:

1e Divisie
1e Disnierats 1 (Marco van Elferen en Mark Bek)
2e Taverbo/Irene (Marlotte Staps en Joost van Mier)
3e Combi 1 (Peter Meys en Francis Messagie)

2e Divisie
1e Over’t Net 1 (Jos Jansen en John Verheuvel)
2e Revanchos 1 (Daan Jans en Johan Smits)
3e Amsterdam’78 1 (Raymond Marinus en John van Poelgeest)

3e Divisie
1e Disnierats 3 (Albert Verhoef en Ben Hagenaars)
2e Shammy’s Pub 1 (Philippe Kozak en Benny Poppe)
3e Disnierats 2 (Edward Leeder en Nick de Beij)

4e Divisie
1e Rijnsoever 2 (Jan de Haas en Jan Holten)
2e Slagvaardig 2 (René Beckers en Wil ten Bras)
3e Jutters 2 (Jorne Wolfs en Stefan Klene)

5e Divisie
1e Maastricht (Mirjam van Roode en Kang’ethe Njoroge)
2e Kootjes Eetcafé/De Treffers 1 (Jasper Zoet en Joris van Klink)
3e Disnierats 5 (Ed Fallentin en Han Fasten)

6e Divisie
1e De Korendijkers (Arjo Spaan en Jos Verkaart)
2e Blanca Nieves 2 (Sander van den Berg en Bart Marinussen)
3e Combi 7 (Huub Diederen en Maurice Cocquyt)

7e Divisie
1e Combi 11 (Rob de Vries en Dick Vos)
2e Blanca Nieves 3 (Cor Swaan en Helmut Weyzig)
3e Amigos para Siempre 3 (Riet Könst en Marianmne van de Laarschot


Individuele toernooi

1e Divisie
1e Mark Bek (Disnierats)
2e Marlotte Staps (Taverbo/Hotak’68)

2e Divisie
1e John Verheuvel (Over’t Net)
2e Roy Norton (English Bulldogs)

3e Divisie
1e Kang’ethe Njoroge (Maastricht)
2e Steve van Uytsel (Omni Vrembo)

4e Divisie
1e Juul Spies (SKF)
2e Eric kneulman (Avanti)

5e Divisie
1e Dries van Zuylen (Revanchos)
2e Mirjam van Roode (Maastricht)

6e Divisie
1e Rob de Vries (TTV Bergeijk)
2e Hans de Brandt (Hellevoets Effect)

7e Divisie
1e Gregory Bertriam (Combi)
2e Jos Antonissen (TTC Zele)

Sportiviteitsprijs 2012
Gerard Heussen (Amigos para Siempre)

Promotieprijs 2012
TTV Disnierats


Van 23 t/m 27 mei 2011 is het 24e Internationale tafeltennistoernooi te Lloret de Mar gespeeld, wat wederom door de honderden deelnemers uit diverse landen tot een succes is gemaakt. Dit traditionele toernooi met een hoog reünie gehalte zal volgend jaar (2012) wederom plaatsvinden. Dit 25e jubileumtoernooi zal worden opgeluisterd met een geweldige tafeltennisdemonstratie door Jan-Ove Waldner (meervoudig wereld- en olympisch kampioen) en Robert Svensson (Zweeds nationaal speler). Het jubileumtoernooi zal worden gespeeld van 14 mei t/m 18 mei 2012. Voor inschrijvinen en informatie verwijzen wij u naar de website van FP2000: www.fp2000.nl  

Uitslagen Teamtoernooi 2011

Mannen/Vrouwen 7e Divisie
1e Shammy's Pub 5 (Viviane Pittoors, Marc Lemmens)
2e Amigos para Siempre 7 (Joke Heuts, Tiny van Lier, Frank Timmermans)
3e Peetvader 7 (Jerry Wallenburg, Jan Smeets)

Mannen/Vrouwen 6e Divisie
1e Interpolis (Frans Paulissen, Wil Grimmelius)
2e Amigos para Siempre 1 (Gilbert Dix, Gerard Heussen)
3e Amigos para Siempre 2 (Manon Verbeek, Roland Ummels)

Mannen/Vrouwen 5e Divisie
1e Los Lumbagos (peter Berg, Herman Baumgartner)
2e Shammy's Pub 3 (Thomas Lemmens, Bert Robberecht)
3e Shammy's Pub 2 (Sandra van Eygen, Danny Verrees)

Mannen/Vrouwen 4e Divisie
1e Shammy's Pub 1 (Philippe Kozak, Benny Poppe)
2e Kootjes Eetcafé/De Treffers 1 (Joris van Klink, Jasper Zoet)
3e TTVA 1 (Melvin Dam, Erwin Verboom)

Mannen/Vrouwen 3e Divisie
1e Ping Pong Maniacs (Glenn Oeyen, Dominique van den Broek)
2e Omni Vrembo (Bjorn Thys, Steve van Uytsel)
3e Hellevoets Effect 1 (Rob Huizinga, Dick Struik)

Mannen/Vrouwen 2e Divisie
1e Tios'51 1 (Frans van Pruissen, Lars Wierts)
2e Peetvader 2 (Melvin Lucardi, Martin Houthuizen)
3e Tokkels 1 (Mark Makkink, Pieter Haakma)

Mannen/Vrouwen 1e Divisie
1e TTV Irene 1 (Marlotte Staps, Joost van Mier)
2e De Teuten 1 (Kees Sengers, John Mandemakers)
3e Slagvaardig 1 (Roel van der Steeg, Werner Abeleven)


Uitslagen Individueel Toernooi 2011

Mannen/Vrouwen 7e Divisie
1e Joke Heuts (Amigos para Siempre)
2e Sjaak Hup (Peetvader)

Mannen/Vrouwen 6e Divisie
1e Gerard Heussen (Amigos para Siempre)
2e Riet Könst (Amigos para Siempre)

Mannen/Vrouwen 5e Divisie
1e Bjorn Thys (Omni Vrembo)
2e Gilbert Dix (Amigos para Siempre)

Mannen/Vrouwen 4e Divisie
1e Sander van den Berg (Blanca Nieves)
2e Glenn Oeyen (Ping Pong Maniacs)

Mannen/Vrouwen 3e Divisie
2e Jurian Broers (Peetvader)
1e Henk Luth (Peetvader)

Mannen/Vrouwen 2e Divisie
1e Dominique van den Broeck (Ping Pong Maniacs)
2e Melvin Lucardi (Peetvader)

Mannen/Vrouwen 1e Divisie
1e Kees Sengers (TTV Bergeijk)
2e John Mandemakers (TTV Bergeijk)

Uitslagenoverzicht 2002-2012

Teamtoernooi:

1e Divisie
1e 2e 3e
2002 Brandersstad - De Teuten 1 - TTC Glons 1
2003 De Teuten 1 - SVE 1 - TTC Glons 1
2004 De Teuten 1 - De Lieverdjes 1 - TUS Teningen 1
2005 De Teuten 1 - De Teuten 2 - De Lieverdjes 1
2006 De Teuten 1 - The Champs - De Teuten 2
2007 De Teuten 2 - De Teuten 1- De Lieverdjes/Smash’70
2008 De Teuten 1 - De Teuten/De Treffers - De Kampioenen
2009 De Teuten 1 - Disnierats 1 - TTV Wanzl/Belcrum 1
2010 Disnierats 1 – De Teuten 1 – Shammy’s Pub 1
2011 TTV Irene 1 – De Teuten 1 – Slagvaardig 1
2012 Disnierats 1 – Taverbo/Irene – Combi 1

2e Divisie
1e 2e 3e
2002 Bayern Oldies - Slagvaardig 1- Good Luck/Otio
2003 TTC Glons 3 - De Meppers 1- The English Bulldogs 1
2004 The English Bulldogs 1 - The English Bulldogs 2 - De Meppers 1
2005 Amsterdam’78 2 - Amsterdam’78 1 - Slagvaardig 2
2006 TTC Detmold/Jerxen 1 - Belcrum 2 - Amsterdam’78 1
2007 The English Bulldogs 1 - Slagvaardig 1- Amsterdam’78 1
2008 De Tokkels 1 - De Sprint/Honda 1 - The Luca’s
2009 The Slammers - The English Bulldogs 1 - TTV Wanzl/Belcrum 2
2010 The English Bulldogs 2 – The English Bulldogs 1 – De Meppers 1
2011 Tios’51 1 – Peetvader 2 – Tokkels 1
2012 Over’t Net 1 – Revanchos 1 – Amsterdam’78

3e Divisie
1e 2e 3e
2002 De Meppers 1 - Slagvaardig 2 - TTC Glons 2
2003 The English Bulldogs 2 - Amsterdam’78 1 - PPK Essenbeek 1
2004 Kippies - De Dirken - Sterke Stut
2005 The Victory 2 - De Kielse Ratten 1 - Disnierats 1
2006 Left Right - Omni Vrembo - The English Bulldogs 2
2007 De Meppers 1 - Die Meede 1 - The English Bulldogs 2
2008 Ketjes 1 - Disnierats/Bunshot - VFL Günzburg 1
2009 Slappe Hap - The English Bulldogs 2 - TTV De Meppers 1
2010 Disnierats 2 – Slagvaardig 1 – Omni Vrembo
2011 Ping Pong Maniacs – Omni Vrembo – Hellevoets Effect 1
2012 Disnierats 3 – Shammy’s Pub 1 – Disnierats 2

4e Divisie
1e 2e 3e
2002 Matatec/Nauort – Tafka - Gispen/Tielse TC
2003 Den Driehoek - Gut Drauf 2 - Den Driehoek/Taverbo
2004 Disnierats 2 - SG Blume/SG Caron - UTTC 1
2005 The Sharks - Die Kügelblitze - Matatec/UTTC
2006 Die Meede 1 - Slagvaardig 2 - Die Kügelblitze
2007 Amsterdam’78 2 - Kielse Ratten 1 - Interpolis 1
2008 Interpolis 1 - Die Meede 2 - TTV De Meppers 3
2009 Shammy’s Pub 1 - Disnierats 2 - Skippy en Ko
2010 Jutters 1 – Disnierats 3 – Shammy’s Pub 3
2011 Shammy’s Pub 1 – Kootjes Eetcafé/De Treffers 1 – TTVA 1
2012 Rijnsoever 2 – Slagvaardig 2 – Jutters 2

5e Divisie
1e 2e 3e
2002 Taverbo 1 - Sport en Spel - TTV Irene 1
2003 Otio 1 - Doing 2 - Doing 3
2004 Amsterdam’78 2 - Disnierats 3 - Avanti 1
2005 Club’75 Hemiksem 1 - De Teuten 3 - Bonobos
2006 Oliebollen - Los Magicos - Otio
2007 De Meppers 3 - Günzburg/Die Meede - Rijnsoever 3
2008 Günzburg/Reflexa - De Hamse Wuitens 1 - Reflexa/K&Vriendschap
2009 Gut drauf 1- Gut drauf 2 - Disnierats 3
2010 De Hamse Wuitens 1 – Kootjes Eetcafé/De Treffers – De Teuten 2
2011 Los Lumbagos – Shammy’s Pub 2 – Shammy’s Pub 2
2012 Maastricht – Kootjes Eetcafé/De Treffers 1 – Disnierats 5

6e Divisie
1e 2e 3e
2002 Den Driehoek - Taverbo 2 - ATTV’71 2
2003 Kracht & Vriendschap - TTC Glons 7 - Hoensbroek
2004 De Lieverdjes 3 - SV Bad Buchau - TTC Stuck/SG Caron
2005 Amigos para Siempre 4 - Megacles/Swan - Bernisse’80
2006 TTV Irene - Amigos para Siempre 4 - Combi 5
2007 Amigos para Siempre 6 - Teuten 4 - Die Meede 2
2008 Conquistador’s/Panneschuur - Disnierats 1 - Disnierats 2
2009 TTV Flash/De Teuten - Disnierats 4 - Amigos para Siempre 3
2010 Amsterdam’78 – Peetvader 5 – Shammy’s Pub 5
2011 Interpolis – Amigos para Siempre 1 – Amigos para Siempre 2
2012 De Korendijkers – Blanca Nieves 2 – Combi 7

7e Divisie
1e 2e 3e
2003 Swan/Megacles - SG Caron - ZTTV 2
2004 TTV Gorssel 2 - De Sprint/Weert’88 - Puskaric
2005 De Teuten 4 – Huttmann - TTC Zele/Die Meede
2006 T.Veen - De Teuten 4 - Amigos para Siempre 7
2007 De Meppers/Weert’88 - Team Godfried - De Kielse Ratten 2
2008 VFL Kaufering 1 - VFL Kaufering 3 - TTV Wijk 16 1
2009 TTV De Meppers 3 - Lieverdjes/Maastricht - Over’t Net 2
2010 Combi 6 – De Meppers 3 – Team Godfried 1
2011 Shammy’s Pub 5 – Amigos para Siempre 7 – Peetvader 7
2012 Combi 11 – Blanca Nieves 3 – amigos para Siempre 3

Uitslagenoverzicht 2002-2012
Individueel toernooi:

Vrouwen 1e Divisie
1e 2e
2002 Monique Eemens (NED) - Janneke Peet (NED)
2003 Aurelie Basteyns (BEL) - Stefanie Denoël (BEL)
2004 Patricia Zwartjens (NED) - Sandra Meeuwsen (NED)
2005 Christa Lubke (NED) - Laura Visser (NED)
2006 Karine De Smedt (BEL) - Pleuni van der Meer (NED)
2007 Anouk Diamant (NED) - Saskia van de Gugten (NED)
2008 Marise Kasteleyn (NED) - Kristin Pinckaers (NED)
2009 Susan Clysen (NED)- Joyce Janissen (NED)
2010 Nadia Khoulapova (BEL) – Thea Hermsen (NED)
2011 Niet gespeeld
2012 Niet gespeeld

Vrouwen 2e Divisie
1e 2e
2002 Moniek Oudenampsen (NED) - Tiny van Lier (NED)
2004 Laetitia Piette (BEL)- Sarah Demecheleer (BEL)
2005 Karine De Smedt (BEL -) Joke Heuts (NED)
2006 Sonja Riemersma (NED) - Jolanda Verbeek (NED)
2007 Mariella Meurs (NED) - Annelies Simoen (BEL)
2008 Marianne Radler (BRD) - Manon Verbeek (NED)
2009 Riet Könst (NED) - Corine van der Marel (NED)
2010 Joyce Janissen (NED) – Esther Gijsbertsen (NED)
2011 Niet gespeeld
2012 Niet gespeeld

Mannen/Vrouwen 1e Divisie
1e 2e
2002 Marco Bottram (NED) - Arnaud Flamme (BEL)
2003 Marco Bottram (NED) - Kees Sengers (NED)
2004 Marco Bottram (NED) - Kees Sengers (NED)
2005 Michiel Janssen (NED) - Marco Bottram (NED)
2006 Michiel Janssen (NED) - Marco Bottram (NED)
2007 Michiel Janssen (NED) - Kees Sengers (NED)
2008 Marcel Kraa (NED)- Marco Bottram (NED)
2009 Marco van Elferen (NED) - Kees Sengers (NED)
2010 Marco van Elferen (NED) – John Mandemakers (NED)
2011 Kees Sengers (NED) – John Mandemakers (NED)
2012 Mark Bek (NED) – Marlotte Staps (NED)

Mannen/Vrouwen2e Divisie
1e 2e
2002 Roy Norton (ENG)- Jeroen Hendriksen (NED)
2003 John Verheuvel (NED) - Christophe Buckinx (BEL)
2004 Roy Norton (ENG) - Hannes Müller (BRD)
2005 Jeroen Hendriksen (NED) - Richard Simons (NED)
2006 Michel Laroo (NED)- Werner Abeleven (NED)
2007 Werner Abeleven (NED)- Jeroen Che (NED)
2008 John Verheuvel (NED)- Edwin Draijer (NED)
2009 Dennis Visser (NED)- Berry Kruger (NED)
2010 Roy Norton (ENG) – Francis Messagie (BEL)
2011 Dominique van den Broek (BEL) – Melvin Lucardi (NED)
2012 John Verheuvel (NED) – Roy Norton (ENG)

Mannen/Vrouwen 3e Divisie
1e 2e
2002 Brian Adams (ENG) - Frans Bals (BRD)
2003 Julien Hody (BEL) - Raf Nolmans (BEL)
2004 Jan de Haas (NED)- Markus Pitsch (BRD)
2005 Rob Kienhuis (NED)- Raf Nolmans (BEL)
2006 Björn van de Neut (NED)- Steve van Uytsel (BEL)
2007 Vincent Heudt (BEL)- Glen Johnson (ENG)
2008 Hannes Müller (BRD)- Lars Wierts (NED)
2009 Brian Adams (ENG)- Glen Johnson (ENG)
2010 Lars Wierts (NED) – Patrick Dijkstra (NED)
2011 Jurian Broers (NED) – Henk Luth (NED)
2012 Kang’ethe Njoroge (NED) – Steve van Uytsel (BEL)

Mannen/Vrouwen 4e Divisie
1e 2e
2002 Thierry Distexhe (BEL) - Freddy Sergeyssels (BEL)
2003 Piet Vissers (NED)- Nico Rozemeijer (NED)
2004 Tim Blanckaert (BEL)- Roman Zlobko (BRD)
2005 Alois Schwaiger (BRD)- Robert van Gils (NED)
2006 Daniël Stevens (BEL)- Philippe Kozak (BEL)
2007 Lars Wierts (NED)- Wil ten Bras (NED)
2008 Wim Bloemer (NED)- Wil ten Bras (NED)
2009 Edward Leeder (NED)- Nick de Bey (NED)
2010 Philippe Kozak (BEL) – Marcel Saalmink (NED)
2011 Sander van den Berg (NED) – Glenn Oeyen (BEL)
2012 Juul Spies (NED) – Eric Kneulman (NED)

Mannen/Vrouwen 5e Divisie
1e 2e
2002 Clemens Aarendonk (NED)- Henk Vissers (NED)
2003 Dik Krouwel (NED)- Alex Karremans (NED)
2004 Alois Schwaiger (BRD) -Jan Sun (NED)
2005 Clemens Aarendonk (NED)- Luc Timperman (BEL)
2006 Sander van den Berg (NED)- René Beckers (NED)
2007 Benny Poppe (BEL) -Roger Maes (BEL)
2008 Daniël Stevens (BEL)- Edward Leeder (NED)
2009 Evert de Koning (NED) -Wil ten Bras (NED)
2010 Hans Peter Berg (BRD) – Jorne Wolfs (NED)
2011 Bjorn Thys (BEL) – Gilbert Dix (NED)
2012 Dries van Zuylen (NED) – Mirjam van Roode (NED)

Mannen/Vrouwen 6e Divisie
1e 2e
2002 John Smit (NED)- Cedric Bleus (BEL)
2003 Christian Venrooy (NED)- Cedric Bleus (BEL)
2004 Gerard Heussen (NED)- Jochem Schmitz (NED)
2005 Gerwin van Ampting (NED)- Peter Koornneef (NED)
2006 Gerard Heussen (NED)- Leon Smeets (NED)
2007 Hans Rovers (NED)- John Smaling (NED)
2008 Gerard Heussen (NED)- Roland Ummels (NED)
2009 Geert De Clercq (BEL)- Han Fasten (NED)
2010 Jan Sun (NED) – Luc Timperman (BEL)
2011 Gerard Heussen (NED) – Riet Könst (NED)
2012 Rob de Vries (NED) – Hans de Brandt (NED)

Mannen/Vrouwen 7e Divisie
1e 2e
2003 Gerard Heussen (NED)- Papi Plantijn (NED)
2004 E.van Schaik (NED)- Huub Diederen (NED)
2005 Niek Sanders (NED)- F.Moorman (NED)
2006 John van Schaik (NED)- Hans Rovers (NED)
2007 Nick Mooij (NED) -Thomas Lemmens (BEL)
2008 Jan Vlaar (NED)- Eef van de Kroft (NED)
2009 Martijn Eeken (NED)- Rens Klaver (NED)
2010 Jos Anthonissen (BEL) – Piet van der Sande (NED)
2011 Joke Heuts (NED) – Sjaak Hup (NED)
2012 Gregory Bertriam (NED) – Jos Antonissen (BEL)

SPORTIVITEITSPRIJS
2002 Gilbert Maegerman (BEL)
2003 Jolanda Verbeek (NED)
2004 TUS Teningen (BRD)
2005 Adriaan v.d. Velden (NED)
2006 TTV De Sprint/Honda
2007 Frank Drieman (NED)
2008 Dutch Young Boys - Sjors Boots en Mike Reuvers (NED)
2009 Steven Simoen, Shammy’s Pub (BEL)
2010 TTV Tornado´65 – Bert Dobben en Johan Heller (NED)
2011 Marc Lemmens – Shammy´s Pub (BEL)
2012 Gerard Heussen (NED)

PROMOTIEBOKAAL
2002 Gut Drauf (BRD)
2003 Disnierats (NED)
2004 TTV De Meppers (NED)
2005 UTTC (NED)
2006 Amigos para Siempre (BRD/NED)
2007 Shamrock-Wilrijk (BEL)
2008 TTV Wijk 16 (NED)
2009 Disnierats (NED)
2010 Shammy´s Pub (BEL)
2011 Ton van Ginkel – UTTC (NED)
2012 Disnierats (NED)

Winkelwagen

Aantal producten 0
Totaalbedrag € 0,00

Winkelwagen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Klantenservice

Onze klantenservice staat dagelijks voor u klaar tussen 12:00-17:00

tel: 088-00 876 66

e-mail: contact@sporteurope.nl